Rozwój i badania

Badania, rozwój oraz technologia aplikacyjna stanowią jedne z najbardziej kluczowych kompetencji ADDINOL Lube Oil GmbH. Oleje i smary ADDINOL są elementami konstrukcyjnymi o najwyższej jakości i najnowocześniejszej technologii. Pozostając w symbiozie z silnikami, układami napędowymi, łańcuchami, łożyskami i systemami hydraulicznymi, pozwalają na rozwinięcie wszystkich swoich walorów użytkowych.

Laboratorium ADDINOL w Leuna wskazuje drogę na przyszłość. Jest ono optymalnie wyposażone w najnowsze urządzenia oraz sprzęt techniczny i analityczny do przeprowadzania badań. To tutaj zespół najwyższej klasy specjalistów rozwija innowacyjność ADDINOL. Każdy produkt przed wprowadzeniem do codziennych zastosowań, jest poddawany szczegółowym badaniom zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami. Wszystko to dzieje się w bliskiej współpracy z partnerami ADDINOL w instytutach i przemyśle. W ten sposób powstają krojone na miarę rozwiązania do zastosowań na drogach, na torach, na wodzie, a także we wszelkiego rodzaju zakładach przemysłowych.                                                         

Wysokojakościowe środki smarowe ADDINOL spełniają najwyższe wymagania. Imponująca liczba międzynarodowych zatwierdzeń wydanych przez wiodących producentów urządzeń OEM (Original Equipment Manufacturers) i ogromna liczba zadowolonych klientów na całym świecie świadczą o wyjątkowej, niemieckiej jakości (made in Germany).